CIAŁO

Specyfika zabiegu

Polega na odsysaniu tkanki tłuszczowej przez niewielkie nacięcia skóry i ma na celu usunięcie depozytów tłuszczowych i wymodelowanie sylwetki. Zabiegowi mogą być poddawane różne okolice ciała. Znieczulenie jest uzależnione od zakresu zabiegu.

Ostateczna cena ustalana podczas konsultacji.

ZOBACZ CENNIKUMÓW WIZYTĘ

By pobrać listę wymaganych badań, kliknij tutaj [ODT] lub tutaj [PDF].

Specyfika zabiegu

Zabieg polega na usunięciu nadmiaru skóry oraz tkanki tłuszczowej w środkowej i dolnej części brzucha, niekiedy także napięciu mięśni prostych. Zabieg może być łączony z liposukcją i jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym.
Ostateczna cena ustalana podczas konsultacji

ZOBACZ CENNIKUMÓW WIZYTĘ

By pobrać listę wymaganych badań, kliknij tutaj [ODT] lub tutaj [PDF].

Na czym polega zabieg? Plastyka ramion jest zabiegiem chirurgicznym i polega na usunięciu nadmiaru luźnej skóry w obrębie ramion (często po znacznej utracie masy ciała). Linia cięcia znajduje się po wewnętrznej stronie ramion tak, aby blizny po zabiegu były jak najmniej widoczne. Plastykę ramion przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym. Czas rekonwalescencji wynosi zwykle 3-4 tygodnie. W trakcie tego okresu należy nosić specjalną odzież uciskową w celu prawidłowego uformowania ramion po zabiegu i uzyskania najlepszego rezultatu końcowego.
ZOBACZ CENNIKUMÓW WIZYTĘ
Na czym polega zabieg? Plastyka ud jest zabiegiem chirurgicznym, który polega na usunięciu nadmiaru luźnej skóry w obrębie ud. Linia cięcia znajduje się po wewnętrznej stronie ud tak, aby blizny po zabiegu były jak najmniej widoczne. Plastykę ud przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym. Czas rekonwalescencji wynosi zwykle 3-4 tygodnie. W trakcie tego okresu należy nosić specjalną odzież uciskową w celu prawidłowego uformowania ud po zabiegu i uzyskania najlepszego rezultatu końcowego.
ZOBACZ CENNIKUMÓW WIZYTĘ
Labioplastyka jest zabiegiem chirurgicznym, który polega na właściwym wymodelowaniu warg sromowych. Labioplastyka może być wykonywana za pomocą lasera CO2 lub chirurgicznie skalpelem. Zabieg jest najczęściej wykonywany z powodu przerostu warg sromowych mniejszych często z ich asymetrią i umożliwia ich redukcję z plastyką miejscową. Labioplastyka wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym i trwa od 1,5 do 2 godzin. Czas rekonwalescencji po zabiegu wynosi zwykle 2-4 tygodni.  
ZOBACZ CENNIKUMÓW WIZYTĘ


Zabieg chirurgicznej korekcji blizn jest wykonywany z powodu niezadawalającego efektu uzyskanego po zabiegach chirurgicznych lub wyniku nieprawidłowego ich gojenia.

Kwalifikacja do zabiegu jest zawsze indywidualna i konieczne jest wnikliwe rozważenie wskazań do zabiegu jak również oczekiwań z nim związanych.  Zabieg polega na wycięciu i plastyce chirurgicznej blizny najczęściej połączonej ze zmianą jej kształtu. Okres rekonwalescencji to ok. 10-14 dni

ZOBACZ CENNIKUMÓW WIZYTĘ

Specyfika zabiegu

Usuwanie znamion barwnikowych, skórnych, nowotworów skóry, guzków podskórnych (kaszaków, torbieli, tłuszczaków) jest częstą przyczyną zgłoszenia się pacjentów do gabinetu. Najczęściej jest lokalizacja w obrębie twarzy, ale również dotyczyć może skóry całego ciała. Najczęściej usunięcie polega na wycięciu zmiany i zeszyciu skóry, czasem z użyciem technik plastyki miejscowej lub pobraniem i wszyciem wolnego przeszczepu skóry. Wszystkie zmiany są przesyłane do badania histopatologicznego.

ZOBACZ CENNIKUMÓW WIZYTĘ